Filozofia biznesu

Naszym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług w zakresie obrotu
nieruchomościami i w ten sposób tworzenie wartości dodanej dla naszych
Klientów.

Zespół doświadczonych ekspertów

Monika Duda

Head of Industrial & Logistics Agency CEE

We wrześniu 2016 roku objęła funkcję partnera w M4 Real Estate. Wcześniej piastowała stanowisko Associate Director w firmie Cushman & Wakefield, w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji. Pełniła w nich funkcje menadżerskie, zarządzała działami operacyjnymi oraz sprzedaży. Jako dyrektor Sprzedaży w ID Logistics w Polsce odpowiadała za kompleksową sprzedaż usług logistycznych dla firm z sektora FMCG, Retail, czy e-commerce. Wcześniej pracowała także dla Kuehne + Nagel i dla Grupy CAT.

Realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Portfolio usług obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami magazynowymi i przemysłowymi oraz konsulting logistyczny.

Bardzo motywuje mnie dynamizm branży, kontakt z klientami. Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe w logistyce pomagają mi bardzo w rozumieniu potrzeb naszych klientów a realizowane w ten sposób projekty dają dużo satysfakcji.

Bartek Tulejko

PARTNER. STRATEGIC & LOGISTIC ADVISORY.

Bartek Tulejko jest liderem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, które zdobywał w międzynarodowych organizacjach – sieciach handlu detalicznego i u największych, globalnych operatorów logistycznych.

Zaczynał swoją drogę zawodową w latach 90-tych, w sieci handlowej Netto. Pełnił wiele funkcji w zarządach takich firm jak DSV i Kuehne+Nagel, gdzie współtworzył plany strategiczne i rozwojowe. Przez kilka ostatnich lat zarządzał logistyką sieci JYSK w Europie Centralnej.

Moim celem w M4 jest budowanie wartości dla naszych klientów, poprzez wspieranie procesów decyzyjnych w strategicznych obszarach – na przykład lokalizacji nowych fabryk i magazynów, budowy sieci dystrybucji, inwestycjach kapitałowych w obszarze logistyki.

Kuba Jambor

Associate Director

Kuba Jambor dołączył we wrześniu do zespołu M4 w Poznaniu, jako Associate Director. Kuba będzie odpowiedzialny za rozwój w sektorze Industrial na rynkach Polski północno-zachodniej i dolnego Śląska.

Przez ostatnie 11 lat pełnił role dyrektora handlowego w sektorze B2B, rozwijając rynek wewnętrzny i eksportowy dla firm produkcyjnych z branży meblarskiej. Kuba odnosił duże sukcesy rozwijając sprzedaż kontraktową z odbiorami z sektora HoReCa a także najpotężniejszymi sieciami handlowymi w branży wyposażenia wnętrz w Europie. Tworzył sieć salonów sprzedaży detalicznej na rynku krajowym i międzynarodowym (Europa, Azja, Ameryka Pólnocna)

Był odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach Azjatyckich i północno-amerykańskich - Inicjował projekty w obszarze innowacji i designu. Był odpowiedzialny za organizację eventów targowych m.in. w Nowym Jorku, Las Vegas, Hong-Kongu i Chinach.

W życiu zawodowym cechuje mnie determinacja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu, entuzjazm do działania, umiejętność pracy w zespole, optymizm i szacunek dla innych ludzi.

Hanna Pryczek

Consultant

Hanna Pryczek dołączyła do zespołu M4 Real Estate od stycznia 2018 w roli konsultanta w dziale Industrial. Hania zdobywała doświadczenie w sektorze bankowym.

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

Tomasz Maćkowiak

Associate

Tomasz Maćkowiak dołączył we wrześniu do zespołu M4 w Poznaniu. Tomek w roli Associate w dziale Industrial będzie odpowiedzialny za rynki polski zachodniej, północnej i dolnego Śląska, a także rynek niemiecki.

Tomek zdobywał doświadczenie zawodowe rozwijając kontakty komercyjne B2B w branży budowlanej i meblarskiej. Pracował w Niemczech jako Project Manager przy wykonaniu prac dla Deutsche Bahn, przygotowaniu przetargu i realizacji projektu w systemie Design and Build. Przez ostatnie 4 lata był odpowiedzialny za rozwój rynków eksportowych polskiej marki w branży wyposażenia wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych, ale także środkowoeuropejskich i bałkańskich. Tomasz z dużymi sukcesami nawiązywał i rozwijał kontakty handlowe z największymi w Europe sieciami handlowymi.

Ukończył studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiował także w Niemczech na uniwersytecie Witten/Herdecke, niedaleko Dortmundu.

Największą motywację w tej pracy daje mi zadowolenie klienta po skutecznie przeprowadzonym procesie doradczym, szczególnie gdy uda się znaleźć rozwiązanie zadowalające wszystkie strony procesu.

ALICJA LE BOZEC

Associate

Alicja posiada tytuł Associate w M4 Real Estate. W M4 Real Estate Alicja jest odpowiedzialna za doradztwo transakcyjne prywatnym inwestorom i klientom instytucjonalnym – dotyczące procesu zakupu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Alicja rozpoczęła karierę zawodową w agencji Cushman & Wakefield i tam prawie 3 lata pracowała dla branży nieruchomości, a następnie jako Key Account w Departamencie Nieruchomości w Orange Polska. Alicja była odpowiedzialna za zarządzanie relacjami z klientami i rozwijanie nowych możliwości biznesowych. Z portfolio około 2500 nieruchomości Orange Alicja była odpowiedzialna za przeprowadzenie całego procesu sprzedaży. Współpracowała także stategicznie z działem marketingu organizując wydarzenia dedykowane kluczowym klientom oraz komunikacji marketingowej firmy. Alicja ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach; mówi płynnie po angielsku i francusku.

Katarzyna Mosingiewicz

Jr Consultant

Katarzyna Mosingiewicz pracuje na stanowisku Młodszego Konsultanta w M4 Real Estate.

Odpowiedzialna jest za obsługę inwestorów azjatyckich, wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, oraz utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami.

Kasia wcześniejsze doświadczenie zdobywała w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. Zajmowała się obsługą inwestorów azjatyckich, wprowadzaniem produktów polskich na rynki azjatyckie, opracowywaniem informacji o zachętach inwestycyjnych. Współpracowała z instytucjami z sektora publicznego i partnerami regionalnymi przy promocji nieruchomości inwestycyjnych, organizacji misji biznesowych zapewniając wsparcie komunikacyjne przy realizacji wspólnych projektów.

Ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na wydziale orientalistycznym na kierunku sinologia. Następnie kontynuowała naukę na Shanghai Jiao-Tong University, który jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Chinach. Posługuje się biegle językiem angielskim i chińskim.

xxx

KAROLINA ELUSZKIEWICZ

Associate

Karolina posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami w tym budowlanymi, przemysłowymi i logistycznymi. Z dużym doświadczeniem w zarządzaniu projektami i kontraktacji usług inżynierskich w formule E+PC, EPC, EPCM oraz z zakresu inwestycyjnego doradztwa technicznego. .

Specjalizująca się w optymalizacji procesów i strategii zakupów inwestycyjnych w obszarze logistyki, energetyki oraz rafinerii i petrochemii. Skutecznie rozwijająca rozwiązania optymalizacyjne w zakresie outsuorcingu dostaw usług produkcyjnych i logistycznych. Doświadczony Manager ze specjalizacją w opracowaniu strategii przedsiębiorstw, modelowaniu biznesowym i projektach optymalizacyjnych. Poprzednio Manager działu zakupów inwestycyjnych w ORLEN dla rafinerii, petrochemii, energetyki, logistyki, oraz R&D.