Filozofia biznesu

Naszym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług w zakresie obrotu
nieruchomościami i w ten sposób tworzenie wartości dodanej dla naszych
Klientów.

Zespół doświadczonych ekspertów

Monika Duda

Head of Industrial & Logistics Agency CEE

We wrześniu 2016 roku objęła funkcję partnera w M4 Real Estate. Wcześniej piastowała stanowisko Associate Director w firmie Cushman & Wakefield, w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych. Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji. Pełniła w nich funkcje menadżerskie, zarządzała działami operacyjnymi oraz sprzedaży. Jako dyrektor Sprzedaży w ID Logistics w Polsce odpowiadała za kompleksową sprzedaż usług logistycznych dla firm z sektora FMCG, Retail, czy e-commerce. Wcześniej pracowała także dla Kuehne + Nagel i dla Grupy CAT.

Realizuje projekty dla najemców z różnych branż, od operatorów logistycznych i dystrybutorów, przez sieci sklepów, po firmy produkcyjne. Portfolio usług obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami magazynowymi i przemysłowymi oraz konsulting logistyczny.

Bardzo motywuje mnie dynamizm branży, kontakt z klientami. Moje wcześniejsze doświadczenia zawodowe w logistyce pomagają mi bardzo w rozumieniu potrzeb naszych klientów a realizowane w ten sposób projekty dają dużo satysfakcji.

Bartek Tulejko

PARTNER. STRATEGIC & LOGISTIC ADVISORY.

Bartek Tulejko jest liderem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, które zdobywał w międzynarodowych organizacjach – sieciach handlu detalicznego i u największych, globalnych operatorów logistycznych.

Zaczynał swoją drogę zawodową w latach 90-tych, w sieci handlowej Netto. Pełnił wiele funkcji w zarządach takich firm jak DSV i Kuehne+Nagel, gdzie współtworzył plany strategiczne i rozwojowe. Przez kilka ostatnich lat zarządzał logistyką sieci JYSK w Europie Centralnej.

Moim celem w M4 jest budowanie wartości dla naszych klientów, poprzez wspieranie procesów decyzyjnych w strategicznych obszarach – na przykład lokalizacji nowych fabryk i magazynów, budowy sieci dystrybucji, inwestycjach kapitałowych w obszarze logistyki.

Kuba Jambor

Associate Director

Kuba Jambor dołączył we wrześniu do zespołu M4 w Poznaniu, jako Associate Director. Kuba będzie odpowiedzialny za rozwój w sektorze Industrial na rynkach Polski północno-zachodniej i dolnego Śląska.

Przez ostatnie 11 lat pełnił role dyrektora handlowego w sektorze B2B, rozwijając rynek wewnętrzny i eksportowy dla firm produkcyjnych z branży meblarskiej. Kuba odnosił duże sukcesy rozwijając sprzedaż kontraktową z odbiorami z sektora HoReCa a także najpotężniejszymi sieciami handlowymi w branży wyposażenia wnętrz w Europie. Tworzył sieć salonów sprzedaży detalicznej na rynku krajowym i międzynarodowym (Europa, Azja, Ameryka Pólnocna)

Był odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach Azjatyckich i północno-amerykańskich - Inicjował projekty w obszarze innowacji i designu. Był odpowiedzialny za organizację eventów targowych m.in. w Nowym Jorku, Las Vegas, Hong-Kongu i Chinach.

W życiu zawodowym cechuje mnie determinacja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu, entuzjazm do działania, umiejętność pracy w zespole, optymizm i szacunek dla innych ludzi.

Hanna Pryczek

Consultant

Hanna Pryczek dołączyła do zespołu M4 Real Estate od stycznia 2018 w roli konsultanta w dziale Industrial. Hania zdobywała doświadczenie w sektorze bankowym.

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

Tomasz Maćkowiak

Associate

Tomasz Maćkowiak dołączył we wrześniu do zespołu M4 w Poznaniu. Tomek w roli Associate w dziale Industrial będzie odpowiedzialny za rynki polski zachodniej, północnej i dolnego Śląska, a także rynek niemiecki.

Tomek zdobywał doświadczenie zawodowe rozwijając kontakty komercyjne B2B w branży budowlanej i meblarskiej. Pracował w Niemczech jako Project Manager przy wykonaniu prac dla Deutsche Bahn, przygotowaniu przetargu i realizacji projektu w systemie Design and Build. Przez ostatnie 4 lata był odpowiedzialny za rozwój rynków eksportowych polskiej marki w branży wyposażenia wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych, ale także środkowoeuropejskich i bałkańskich. Tomasz z dużymi sukcesami nawiązywał i rozwijał kontakty handlowe z największymi w Europe sieciami handlowymi.

Ukończył studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiował także w Niemczech na uniwersytecie Witten/Herdecke, niedaleko Dortmundu.

Największą motywację w tej pracy daje mi zadowolenie klienta po skutecznie przeprowadzonym procesie doradczym, szczególnie gdy uda się znaleźć rozwiązanie zadowalające wszystkie strony procesu.

ALICJA LE BOZEC

Associate

Alicja posiada tytuł Associate w M4 Real Estate. W M4 Real Estate Alicja jest odpowiedzialna za doradztwo transakcyjne prywatnym inwestorom i klientom instytucjonalnym – dotyczące procesu zakupu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych.

Alicja rozpoczęła karierę zawodową w agencji Cushman & Wakefield i tam prawie 3 lata pracowała dla branży nieruchomości, a następnie jako Key Account w Departamencie Nieruchomości w Orange Polska. Alicja była odpowiedzialna za zarządzanie relacjami z klientami i rozwijanie nowych możliwości biznesowych. Z portfolio około 2500 nieruchomości Orange Alicja była odpowiedzialna za przeprowadzenie całego procesu sprzedaży. Współpracowała także stategicznie z działem marketingu organizując wydarzenia dedykowane kluczowym klientom oraz komunikacji marketingowej firmy. Alicja ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach; mówi płynnie po angielsku i francusku.