Alicja Le Bozec, która dotychczas zajmowała stanowisko Associate, objęła funkcję Partner, Head of Investment. Będzie odpowiedzialna za doradztwo strategiczne i transakcyjne dla klientów instytucjonalnych dotyczące procesu doboru, zakupu, komercjalizacji i sprzedaży nieruchomości komercyjnych.  

Portfolio jej usług obejmuje obrót nieruchomościami, szczególnie w segmencie PRS (Private Rental Sector)  i Alternative Assets oraz dla projektów mieszkaniowych typu premium.   

Decyzja o awansie to docenienie ciężkiej pracy, którą Alicja wykonałą przez ostatnie 3 lata. Private Rental Sector i Alternative Assets to jeden ze strategicznych filarów działalności M4 Real Estate obok działalności w segmencie Industrial (wynajem nowoczestnych powierzchni magzynowych). Alicja cechuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu inwestycjami co z pewnością przyczyni się do dalszego, dynamicznego rozwoju tej gałęzi naszego biznesu.  – powiedział Bartek Tulejko, Managing Partner w M4 Real Estate.

Alicja doświadczenie w branży nieruchomości zdobywała min. w Cushman & Wakefield i Orange Nieruchomości. Z M4 Real Estate związana jest od 2017 roku.  Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Mówi płynnie po angielsku i francusku.