KUBA JAMBOR

ASSOCIATE DIRECTOR

Kuba Jambor w zespole M4 obejmuje stanowisko Associate Director. Kuba w Poznaniu jest odpowiedzialny za rozwój w sektorze Industrial na rynkach Polski północno-zachodniej i dolnego Śląska. .

Przez ostatnie 11 lat pełnił role dyrektora handlowego w sektorze B2B, rozwijając rynek wewnętrzny i eksportowy dla firm produkcyjnych z branży meblarskiej. Kuba odnosił duże sukcesy rozwijając sprzedaż kontraktową z odbiorami z sektora HoReCa a także najpotężniejszymi sieciami handlowymi w branży wyposażenia wnętrz w Europie. Tworzył sieć salonów sprzedaży detalicznej na rynku krajowym i międzynarodowym (Europa, Azja, Ameryka Pólnocna).

Był odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach Azjatyckich i północno-amerykańskich – Inicjował projekty w obszarze innowacji i designu. Był odpowiedzialny za organizację eventów targowych m.in. w Nowym Jorku, Las Vegas, Hong-Kongu i Chinach.

W życiu zawodowym cechuje mnie determinacja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu, entuzjazm do działania, umiejętność pracy w zespole, optymizm i szacunek dla innych ludzi.