TOMASZ MAĆKOWIAK

ASSOCIATE

Tomasz Maćkowiak dołączył do zespołu M4 w Poznaniu. Tomek w roli Associate w dziale Industrial jest odpowiedzialny za rynki polski zachodniej, północnej i dolnego Śląska, a także rynek niemiecki.

Tomek zdobywał doświadczenie zawodowe rozwijając kontakty komercyjne B2B w branży budowlanej i meblarskiej. Pracował w Niemczech jako Project Manager przy wykonaniu prac dla Deutsche Bahn, przygotowaniu przetargu i realizacji projektu w systemie Design and Build. Przez ostatnie 4 lata był odpowiedzialny za rozwój rynków eksportowych polskiej marki w branży wyposażenia wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych, ale także środkowoeuropejskich i bałkańskich. Tomasz z dużymi sukcesami nawiązywał i rozwijał kontakty handlowe z największymi w Europe sieciami handlowymi.

Ukończył studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiował także w Niemczech na uniwersytecie Witten/Herdecke, niedaleko Dortmundu.

Największą motywację w tej pracy daje mi zadowolenie klienta po skutecznie przeprowadzonym procesie doradczym, szczególnie gdy uda się znaleźć rozwiązanie zadowalające wszystkie strony procesu.