W celu przyspieszenia procesu inwestycyjnego InPost nawiązał współpracę z M4 Real Estate, które jako doradca w obszarze nieruchomości logistycznych, reprezentuje InPost w programie rozwoju sieci logistycznej InPost i kontraktacji nowych powierzchni logistycznych.

„Cieszymy się z nawiązania współpracy z liderem nowoczesnej logistyki w Polsce. Inpost jest świetnie rozwijającą się i innowacyjną firmą. To duża satysfakcja dla nas móc wnieść swój udział w rozwój przedsiębiorstwa, które wyznacza rynkowe trendy.” – powiedział Bartek Tulejko, Managing Partner w M4 Real Estate.

InPost jest obecnie liderem nowoczesnej logistyki w Polsce. Rozwój Grupy Inpost, w oparciu o e-commerce przekłada się również na rosnące zapotrzebowanie na powierzchnie magazynowe.

M4 REAL ESTATE – firma doradcza, specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych głównie w najmie i sprzedaży powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych, a także gruntów przemysłowych.  Zatrudniamy najlepszych ekspertów, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i poszerzamy portfolio usług. Dzięki temu lepiej rozumiemy biznes naszych klientów i możemy wspierać w osiąganiu celów. Nasi klienci stanowią fundament naszej działalności. Efektem tych działań jest współpraca z takimi firmami jak m.in: JYSK, Carlsberg, InPost przy zrealizowanych projektach na  ponad 300 000 m.kw. wynajętej powierzchni. 

Wspieramy także inwestorów zarówno instytucjonalnych jak i prywatnych planujących ekspansję w nowych lokalizacjach czy w nowych sektorach.

www.m4re.pl

Kontakt