M4 Real Estate świadczy usługi w obszarze inwestycji w nieruchomości komercyjne. Wykonujemy analizy atrakcyjności lokalizacji, dostarczamy analizy danych rynkowych, wpieramy proces negocjacji umów, dostarczamy wyceny nieruchomości.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu doradztwa na rynku nieruchomości zarówno poszukującym okazji do atrakcyjnej inwestycji, jak i wszystkim, którzy z możliwie największym zyskiem chcą sprzedać grunty lub budynki.

Doradzamy klientom w doborze optymalnej strategii, pomagamy ograniczyć formalności, wskazujemy korzystne formy finansowania, by możliwe było sprawne osiągnięcie zysków z całej operacji. Posiadamy wiedzę, dzięki której możliwe jest sprawne oszacowanie wartości nieruchomości i jej potencjału oraz opracowanie planu umożliwiającego sfinalizowanie celu inwestycyjnego. Bez wiarygodnych i aktualnych informacji o specyfice lokalizacji nieruchomości, infrastrukturze technicznej, planach zagospodarowania przestrzennego strukturze społeczno-demograficznej, trendach rynkowych oraz sytuacji prawnej nie możliwa jest właściwa wycena nieruchomości.

Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie całego procesu, który rozpoczynamy analizą potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki niej uzyskujemy informacje, o priorytetowych z jego punktu widzenia aspektach transakcji i pomocy, jakiej możemy w tej sytuacji udzielić.

Jakie działania podejmujemy przy sprzedaży?

Poszukiwanie kontrahenta zainteresowanego kupnem lub poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż

Weryfikacja ceny wywoławczej i określenie ceny rynkowej (transakcyjnej)

Przygotowanie strategii cenowej w oparciu o ceny transakcyjne, nasze doświadczenie i aktualne ceny ofertowe

Przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

Wycena nieruchomości na podstawie oględzin

Analiza stanu prawnego nieruchomości

Analiza opłacalności inwestycji

Udział w negocjacjach pomiędzy stronami transakcji

Pomoc organizacyjna przy zawieraniu umowy

Nadzór nad przygotowaniem dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia transakcji

Wyślij zapytanie

Napisz do nas, odezwiemy się do Ciebie wkrótce.