Filozofia biznesu

Naszym celem jest dostarczanie jak najwyższej jakości usług w zakresie obrotu
nieruchomościami i w ten sposób tworzenie wartości dodanej dla naszych
Klientów.

Zespół doświadczonych ekspertów

Bartek Tulejko

MANAGING PARTNER

Bartek Tulejko jest liderem z ponad 20-letnim doświadczeniem w zarządzaniu łańcuchem dostaw, które zdobywał w międzynarodowych organizacjach – sieciach handlu detalicznego i u największych, globalnych operatorów logistycznych.

Zaczynał swoją drogę zawodową w latach 90-tych, w sieci handlowej Netto. Pełnił wiele funkcji w zarządach takich firm jak DSV i Kuehne+Nagel, gdzie współtworzył plany strategiczne i rozwojowe. Przez kilka ostatnich lat zarządzał logistyką sieci JYSK w Europie Centralnej.

Moim celem w M4 jest budowanie wartości dla naszych klientów, poprzez wspieranie procesów decyzyjnych w strategicznych obszarach – na przykład lokalizacji nowych fabryk i magazynów, budowy sieci dystrybucji, inwestycjach kapitałowych w obszarze logistyki.

Kuba Jambor

ASSOCIATE DIRECTOR

Kuba Jambor w zespole M4 obejmuje stanowisko Associate Director. Kuba w Poznaniu jest odpowiedzialny za rozwój w sektorze Industrial na rynkach Polski północno-zachodniej i dolnego Śląska. .

Przez ostatnie 11 lat pełnił role dyrektora handlowego w sektorze B2B, rozwijając rynek wewnętrzny i eksportowy dla firm produkcyjnych z branży meblarskiej. Kuba odnosił duże sukcesy rozwijając sprzedaż kontraktową z odbiorami z sektora HoReCa a także najpotężniejszymi sieciami handlowymi w branży wyposażenia wnętrz w Europie. Tworzył sieć salonów sprzedaży detalicznej na rynku krajowym i międzynarodowym (Europa, Azja, Ameryka Pólnocna).

Był odpowiedzialny za działania marketingowe na rynkach Azjatyckich i północno-amerykańskich - Inicjował projekty w obszarze innowacji i designu. Był odpowiedzialny za organizację eventów targowych m.in. w Nowym Jorku, Las Vegas, Hong-Kongu i Chinach.

W życiu zawodowym cechuje mnie determinacja i upór w dążeniu do wyznaczonego celu, entuzjazm do działania, umiejętność pracy w zespole, optymizm i szacunek dla innych ludzi.

Hanna Pryczek

CONSULTANT

Hanna Pryczek dołączyła do zespołu M4 Real Estate od stycznia 2018 w roli konsultanta w dziale Industrial. Hania zdobywała doświadczenie w sektorze bankowym.

Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.

Tomasz Maćkowiak

ASSOCIATE

Tomasz Maćkowiak dołączył do zespołu M4 w Poznaniu. Tomek w roli Associate w dziale Industrial jest odpowiedzialny za rynki polski zachodniej, północnej i dolnego Śląska, a także rynek niemiecki.

Tomek zdobywał doświadczenie zawodowe rozwijając kontakty komercyjne B2B w branży budowlanej i meblarskiej. Pracował w Niemczech jako Project Manager przy wykonaniu prac dla Deutsche Bahn, przygotowaniu przetargu i realizacji projektu w systemie Design and Build. Przez ostatnie 4 lata był odpowiedzialny za rozwój rynków eksportowych polskiej marki w branży wyposażenia wnętrz, ze szczególnym uwzględnieniem krajów niemieckojęzycznych, ale także środkowoeuropejskich i bałkańskich. Tomasz z dużymi sukcesami nawiązywał i rozwijał kontakty handlowe z największymi w Europe sieciami handlowymi.

Ukończył studia na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, studiował także w Niemczech na uniwersytecie Witten/Herdecke, niedaleko Dortmundu.

Największą motywację w tej pracy daje mi zadowolenie klienta po skutecznie przeprowadzonym procesie doradczym, szczególnie gdy uda się znaleźć rozwiązanie zadowalające wszystkie strony procesu.

ALICJA LE BOZEC

PARTNER, HEAD OF INVESTMENT

We wrześniu 2020 objęła funkcję Partner, Head of Investment. Alicja jest odpowiedzialna za doradztwo strategiczne i transakcyjne dla klientów prywatnych i instytucjonalnych dotyczące procesu doboru, zakupu, komercjalizacji i sprzedaży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Portfolio jej usług obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami , szczególnie dla segmentów prs i alternative assets oraz dla projektów mieszkaniowych typu premium.

Alicja doświadczenie w branży nieruchomości zdobywała min. w Cushman&Wakefield i Orange Nieruchomości. Z M4 związana jest od 2017 roku. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Katowicach. Mówi płynnie po angielsku i francusku.

KAROLINA ELUSZKIEWICZ

Associate

Karolina posiada ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami w tym budowlanymi, przemysłowymi i logistycznymi. Z dużym doświadczeniem w zarządzaniu projektami i kontraktacji usług inżynierskich w formule E+PC, EPC, EPCM oraz z zakresu inwestycyjnego doradztwa technicznego.

Specjalizująca się w optymalizacji procesów i strategii zakupów inwestycyjnych w obszarze logistyki, energetyki oraz rafinerii i petrochemii. Skutecznie rozwijająca rozwiązania optymalizacyjne w zakresie outsuorcingu dostaw usług produkcyjnych i logistycznych. Doświadczony Manager ze specjalizacją w opracowaniu strategii przedsiębiorstw, modelowaniu biznesowym i projektach optymalizacyjnych. Poprzednio Manager działu zakupów inwestycyjnych w ORLEN dla rafinerii, petrochemii, energetyki, logistyki, oraz R&D.