• 0
  • 20 grudnia 2020

Panattoni Park Goleniów to kolejny projekt firmy w okolicach Szczecina, który odpowiada na coraz większe zainteresowanie inwestorów tym regionem. Inwestycja położona jest w Goleniowskim Parku Przemysłowym na szlaku komunikacyjnym zapewniającym dogodny dojazd do Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów.

Centrum logistyczne składa się z trzech budynków magazynowych klasy A o łącznej powierzchni niemal 65 000 m² i odpowiada na potrzeby klientów z różnych branż. Wyposażone jest w doki rozładunkowe, bramy wjazdowe z poziomu „0”, obszerne place manewrowe i dodatkowe miejsca parkingowe. Budynki certyfikowane są w standardzie BREEAM na poziomie Very Good.

Dzięki bliskości Szczecina, a w szczególności sąsiedztwu autostrady A6, projekt zapewnia dogodny dostęp do głównych miast Polski i Niemiec, w tym pobliskiego Berlina. Miasto Szczecin dysponuje również bezpośrednimi połączeniami kolejowymi z największymi miastami Europy, a także pełnomorskim Portem SzczecinŚwinoujście, który wraz ze Świnoujściem tworzy jeden z największych w regionie kompleksów portowych.

Lokalizacja:

Położony zaledwie 3 km od drogi krajowej S3 połączonej z drogą krajową S6 obwodnicą miasta Goleniowa. Doskonale skomunikowanym dzięki węzłowi Goleniów Południe.