Aktualności

Hager Polo zostaje na dłużej w Poznaniu

Firma Hager Polo, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań elektrotechnicznych, przedłużyła umowę najmu magazynu wraz z częścią biurowo – socjalną o łącznej powierzchni ok. 3 725 mkw., znajdującego się na terenie parku P3 Poznań. Firmę wspierała agencja doradcza M4 Real Estate. 

– Firma Hager Polo poszukiwała obiektu z odpowiednim układem bram i docków, 
a także w dogodnej lokalizacji, która umożliwiłaby utrzymanie doświadczonych 
i przeszkolonych pracowników. Istotna była także pewność dostarczenia powierzchni w wyznaczonym terminie. Po przeglądzie i analizie rynku, finalnie, najemca postanowił zostać w dotychczasowej lokalizacji. Cieszymy się, że wspólnie z Hager Polo mogliśmy uczestniczyć w tym procesie i mamy nadzieję, że wybrana powierzchnia pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój firmy – wyjaśnia Kuba Jambor, Associate Director, M4 Real Estate. 

Hager Polo specjalizuje się w produkcji systemów rozdziału energii oraz automatyki 
i bezpieczeństwa obiektów dla sektora nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. 

– Kluczowe z naszego punktu widzenia było zapewnienie ciągłości operacji
i utrzymanie załogi oraz zapewnienie procesów w ich dotychczasowym układzie przestrzennym, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy w parku P3 Poznań na kolejne lata – mówi Jakub Szuba-Jabłoński, Country Sourcing Manager, Hager.  

– Bardzo dobre położenie oraz infrastruktura komunikacyjna parku P3 Poznań sprawiają, że jest on doskonałym wyborem dla firm z różnych branż, o czym świadczy fakt, że cały park liczący 200.000 m2 jest w pełni skomercjalizowany. Jego dużą zaletą jest również dostęp do wykwalifikowanych pracowników. Cieszymy się, że nasz wieloletni partner jakim jest firma Hager Polo zdecydował się na przedłużenie umowy najmu i zostaje w naszym obiekcie na dłużej – mówi Michał Śniadała, Senior Leasing Manager, P3 Logistic Parks w Polsce. 

Park P3 Poznań jest jednym z największych parków logistycznych w Wielkopolsce. Położony jest na południe od Poznania, w pobliżu drogi S11 stanowiącej bezpośrednie połączenie z autostradą A2.