Aktualności

Hillwood Targówek z nowym najemcą e-commerce

PRO-LOGIS, firma specjalizująca się w obsłudze logistycznej przedsiębiorstw prowadzących działalność w branży e-commerce i lider usług copackingu i konfekcji dostaw do sieci handlowych wynajęła blisko 10.500 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku logistycznym Hillwood Targówek w Warszawie. W negocjacjach najemcy doradzała M4 Real Estate. 

– Park Hillwood Targówek położony jest w doskonałej lokalizacji, która zapewni łatwość dojazdu dla pracowników i kontrahentów firmy, a także szybką dystrybucję towarów bezpośrednio do klienta. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza dla przedsiębiorstw działających w branży e-commerce, których ilość w ostatnim czasie dynamicznie wzrosła. PRO-LOGIS to firma logistyczna wyspecjalizowana w świadczeniu usług dla branży e-commerce, która potrzebowała zmiany dotychczasowej struktury magazynowej w związku ze wzrostem obsługiwanego wolumenu. Nasza współpraca przy tym projekcie wymagała dokładnej analizy potrzeb i możliwości każdej ze stron oraz zaproponowania długofalowych rozwiązań, które skutkują wieloletnią umową najmu – mówi Hanna Pryczek, Senior Consultant, M4 Real Estate. 

W magazynie wydzielona zostanie strefa kompletacji i pakowania wyposażona w przenośnik rolkowy, stoły do pakowania, automatykę wspierającą proces kompletacji, a także regały wysokiego składowania i regały pickingowe. 

Hillwood Warszawa Targówek to nowoczesny park magazynowy, obejmujący dwa budynki o łącznej powierzchni ponad 49.000 mkw. Centrum położone jest na Targówku, blisko centrum Warszawy. Atutem dla przyszłych najemców jest łatwy dostęp do wykwalifikowanych pracowników oraz dogodna komunikacja środkami transportu publicznego.