Aktualności

JYSK z nowym magazynem

M4 Real Estate wspierało JYSK w procesie negocjacji umowy najmu i warunków realizacji dedykowanego magazynu o powierzchni ponad 54 tys. mkw. na terenie Loogic Park Radomsko.  

JYSK to międzynarodowa sieć handlowa, która oferuje produkty z kategorii „wszystko dla domu”. W Polsce istnieje od 2000 r. i do tej pory otworzyła już 238 sklepów. Sieć dynamicznie się rozwija i prowadzi także sprzedaż on-line.  

– Dotychczas firma nie miała możliwości wynajęcia magazynu w tak bliskim sąsiedztwie głównego centrum dystrybucyjnego w Radomsku. Nowy obiekt z uwagi na swoje położenie będzie odgrywał bardzo istotną rolę w sieci dystrybucji firmy i znacząco usprawni prowadzone operacje. Cieszymy się, że już po raz kolejny mogliśmy wesprzeć JYSK w procesie negocjacji warunków umowy najmu powierzchni magazynowej – podkreśla Bartek Tulejko, Managing Partner M4 Real Estate.  

Obiekt ma zostać przekazany najemcy do użytku w II połowie 2021 r. i będzie pierwszym, który powstanie w radomskim parku. Docelowo na terenie ponad 80 ha powstanie 11 hal magazynowych o łącznej powierzchni ok. 380 tys. mkw.